Apple Watch aneb tipy na online alikace zdarmaVeškeré dostupné aplikace placené i ty zdarma naleznete přímo v aplikaci Watch. U placené aplikace se jedná o zakoupení, kde i vidíte finanční částku. Bezplatné aplikace získáte pouhým kliknutím na volbu instalace.

Aplikace Watch z iPhonu do vašich hodinek

Jakmile máte nainstalováno, je vám poskytnuta volba, zda chcete synchronizovat veškeré aplikace do hodinek. Tímto tak automaticky se vám bude vše aktualizovat. Avšak! Jestliže chcete jen aplikace, které jsou zdarma, je třeba postupovat tak, že si otevřete na svém iPhonu aplikaci Watch a kliknete na „moje hodinky“. Poté je třeba kliknout na kolonku „obecné“ a vypnout „automatická instalace aplikací“.
chytré hodinky Apple watch

Zajímavé a přínosné aplikace Watch aneb co instalovat a co je free?

1.      Shazam – velmi populární a těšící se značné oblibě. Nyní aplikace dostupná i v hodinkách. Na displeji je též možno vidět název aktuálně přehrávající se skladby. Jedná se o precizní službu, která si bez sebemenšího problému poradí i s českou hudbou a interprety.

 

2.      Twitterrific – se řadí mezi nejpovedenější online aplikaci. Je v tomto podání mnohem lepší než Twitter v rámci aplikace Watch Apple. Twitterrific dokonce umožňuje i diktování odpovědí.

 

3.      Overcast – důležitá aplikace pro dokonalý poslech právě prostřednictvím hodinek. Tímto tak je umožněno i velmi snadné ovládání poslechu oblíbených interprtetů či skladby.

znak Apple

4.      Car Location Finder – komu se alespoň jednou nestalo, že nemohl ihned najít svůj zaparkovaný automobil? Zejména v případě velkých a rozsáhlých parkovišť apod. Díky této aplikaci mající v hodinkách již se vám to nestane. Jakmile zaparkujete své vozidlo, stačí pouhým kliknutím uložit dané toto místo a potvrdit uložení. Na zpáteční cestě už budete vedeni prostřednictvím této aplikace přímo ke svému vozidlu.

 

5.      Withings Home – aneb bezpečnostní kamera a možnost sledování dění v domácnosti. Při jakémkoliv podezřelém pohybu vám přijde i upozornění. Vy si tak vše můžete ihned prohlédnout na svých hodinkách, aniž byste k tomu potřebovali počítač, tablet či mobilní telefon.