Dopřejte svým nejbližším odpočinek a relaxaci


.

Nemusíte nutně tímto dárkem potěšit své rodiče nebo prarodiče až o Vánocích, ale třeba při příležitosti výročí jejich svatby, k narozeninám apod., ale rozhodně si tohle Vaši nejbližší zaslouží.Málo seniorů dokáže skutečně odpočívat, stále se snaží pracovat, a když vidíte, jak jsou unavení, jistě jim tenhle dárek dopřejete rádi. Ptáte se jaký? ¨

Relaxační nebo wellness pobyt https://www.dorton.cz/opravdu-prijemne-chvile, to bude pro „Vaše“ seniory dárek k nezaplacení. V Lázních Luhačovice přímo takové pobyty pro seniory nabízí.
masáž hlavy.jpg

Na co se senioři mohou při takovém pobytu těšit? Pobyty jsou v nabídce po celý rok, na různě dlouhou dobu, můžete jim koupit pobyt na 4 dny, ale také na 8 dní i víc. V ceně bývá zahrnuta strava, pro seniory většinou formou plné penze, kdy personál hotelu samozřejmě vyjde vstříc úpravě stravy, pokud jí některý ze seniorů potřebuje.

Při začátku pobytu bývá u seniorů prohlídka místním lékařem, který následně doporučí léčebné procedury, prohlídka lékařem bývá nutná, ne každá procedura může sednout každému, také je nutné, abyste mu řekli o všech svých nemocech nebo lécích, které užíváte.
V nabídce je nepřeberné množství procedur:

–          masáže – hlavy, zad, plosky nohou, celkové a další

–          suché uhličité koupele

–          masážní koupele

–          parafínové zábaly

–          masáže lávovými kameny

–          čokoládové masáže

–          masáže vonnými oleji

–          inhalace minerální vodou

–          v některých zařízeních mají k dispozici i solnou jeskyni
odraz světla ve vodě.jpg

Procedur je na výběr celá řada, záleží, jaký balíček svým seniorům zakoupíte, určité procedury jsou už v ceně, a pokud budou mít zájem, mohou si se slevou přikoupit další.

Dalším bonusem pro seniory budou procházky po okolí, posezení v některé z místních kaváren nebo cukráren, a uvidíte, jak se Vám rodiče nebo prarodiče vrátí odpočatí a usměvaví, a to je přece k nezaplacení.

Dopřejte svým nejbližším odpočinek a relaxaci
4.8 (95%)4
.