Hypotéka pro zaměstnanceNebankovní hypotéky jsou vnímány jako finance od soukromé společnosti. Tato definice je naprosto správná. Jsme soukromou společností, nejsme bankou, a proto můžeme klientům poskytnout stejně tak kvalitní podmínky a jiné záruky spokojenosti https://nebankovnihypoteky.net/.
Nechcete-li nebo nemůžete-li žádat o úvěr v bance, můžete vyzkoušet nebankovní hypotéky od naší společnosti. Je zde tolerance záznamů, a to jak v bankovním, tak také v nebankovním registru.

graf

  • Dlouhá doba splatnosti
  • Doba splatnosti úvěru může být nastavena až na 30 let. Díky tak dlouhému časovému období si můžete splátky rozvrhnout a budete platit měsíčně nižší částky. Samozřejmě pokud zvolíte kratší časové období, tak budete logicky platit více, abyste danou částku splatili. Pokud však zvolíte delší období, platíte méně, protože splácíte delší dobu.

Splátku nastavíme tak, abyste dokázali splácet

Splátky bývají často podobné těm, které znáte z běžných bank.

  • V případě podnikatelských úvěrů poskytujeme úvěry za velmi výhodných podmínek, s dlouhou dobou splácení, s tolerancí záznamů a nízkých příjmů, a dokonce peníze vyplácíme i do 24 hodin. Peníze můžete v podnikání využít jakýmkoliv způsobem. Neptáme se, na co je potřebujete. Jednou z nich je i hypotéka bez registrů. Jedná se o podnikatelský úvěr s dlouhou dobou splácení a tolerancí záznamů. Navíc jsou peníze určené například k vyplacení exekucí, zástav, konsolidaci starých a nevýhodných půjček, vyplacení dluhů, oddlužení nemovitostí. Můžete získat úrokovou sazbu již od 6,9 % p.a.

drobné
Těšili jste se na nižší úrok? V tom případě musíte mít čistý záznam. Pokud nejste v registrech zapsáni, můžete získat výhodnou úrokovou sazbu našeho VIP úvěru, a to již od 4 % ročně. Tuto výhodnou sazbu lze získat ještě v případě, že máte pouze nějaký drobný záznam. Nemáte čistý záznam, a přesto chcete získat nízkou úrokovou sazbu? Je zde ještě jedna možnost. Vše můžete vyřešit spolužadatelem, který bude mít čistý registr a vstoupí s vámi do smlouvy.